فیلم وبینار صورتخوانی

توضیحات

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

در مورد وبینار صورتخوانی

واژه صورتخوانی توسط اینجانب ابداع شده است و معنی آن خوانش صورت‌های مالی است. من اعتقاد دارم یکی از بهترین راه‌هایی که به وسیله آن می‌توان دانش افراد را در فهم صورت‌های مالی افزایش داد، مطالعه صورت‌های مالی است. در این وبینار چند صورت مالی از شرکت‌های پذیرفته شده در بورس ارائه می‌شوند، سپس در هر صورت مالی به چند نکته از دیدگاه تهیه و طبقه‌بندی و ارائه می‌پردازیم.

در این وبینار ۸ صورت مالی از شرکت‌های پذیرفته شده در بورس که مربوط به دوره‌های میان‌سالی یا پایان دوره سال ۱۴۰۱ می باشند، ارائه می‌شوند. سپس در هر صورت مالی به چند نکته از دیدگاه تهیه و طبقه‌بندی و ارائه می‌پردازیم. این وبینار برای افراد علاقه‌مند به بورس و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، مدیران مالی و فارغ‌التحصیلان حسابداری که در خصوص نحوه تتظیم صورت‌های مالی کنجکاو هستند مناسب است. همانطور که گفته شد کلاس به صورت کارگاه و به صورت عملی برگزار میشود. این کلاس شروع خوبی است برای کسانی که میخواند در تهیه صورت های مالی حرفه ای شوند.

*پیش نیاز: حداقل دانشجوی سال دوم حسابداری *
مناسب برای : حسابداران، حسابرسان و مدیران مالی و علاقه مندان به بازار سرمایه
*روز برگزاری: جمعه ۳۰ دی ماه
*ساعت برگزاری: ساعت ۱۱
*مدت وبینار: ۶۰ دقیقه
*فیلم وبینار ضبط و در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد

 

*مبلغ ثبت نام: ۱۵۰ هزار تومان