فیلم وبینار قانون مالیاتهای مستقیم

توضیحات

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

در مورد وبینار قانون مالیاتهای مستقیم

من در این وبینار ابتدا به جای توضیح مواد قانونی مثل یک عکس هوایی فضای مالیاتی ایران را تشریح میکنم.

سرفصلها: سیستم مالیات ستانی، قوانین مالیاتی، طبقه بندی مودیان ، تکالیف و جرایم ، معافیت ها و مشوقها و ترتیب و مهلت رسیدگی مالیاتی.

در ادامه ما یک گام به جلو می‌آییم و با تمرکز بر قانون مالیات‌های مستقیم، به مطالعه مواد آن می‌پردازیم . ترتیب وبینار به این صورت است که من به ترتیب فصل‌های مختلف قانون را توضیح می‌دهم و در هر فصل مواد مهم را ذکر می‌کنم. در خصوص موادی که ابهام موجود است با ذکر مثال توضیح داده خواهد شد. دانشجویان می‌توانند سوالات خود را در خصوص هر کدام از مواد در کلاس مطرح کنند. 

این وبینار برای افرادی که اصلا اطلاعی از مالیات ندارندبسیار مفید میباشد. همچنین اگر اطلاعات کمی درباره مالیات دارید، این وبینار به شما کمک می کند که دانش خود را گسترش دهید.

*پیش نیاز: حداقل دانشجوی سال دوم حسابداری *
مناسب برای : حسابداران، حسابرسان و مدیران مالی و علاقه مندان به موضوعات مالیاتی
*روز برگزاری: جمعه 28 بهمن ماه
*ساعت برگزاری: ساعت 11
*مدت وبینار: 90 دقیقه
*فیلم وبینار ضبط و در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد

 

*مبلغ ثبت نام: ۱۵۰ هزار تومان