دوره آموزش جامع رئیس حسابداری کل

توضیحات

دوره آموزش جامع رئیس حسابداری کل

این دوره به صورت ضبط شده و در قالب اسپات پلیر انجام میشود.

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

 

اسپات پلیر

اسپات پلیر ترکیبی از پخش کننده چند رسانه ایی است که قابلیت پخش ویدیو، صدا و همچنین نمایش فایل های PDF به صورت حفاظت شده را دارد. اسپات پلیر از اشتراک گذاری دوره های آموزشی که هزینه و زمان زیادی صرف تولیشان کرده ایم بین چندین کاربر یا تکثیر و نشر غیرقانونی آنها در اینترنت جلوگیری میکند. اسپات پلیر همه فایل ها را به طور مجزا برای هر شخص رمز میکند و کاربران برای پخش آنها نیاز به کلید دارند که در قالب لایسنسی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. کاربر از این لایسنس تنها میتواند در یک  سیستم از آن استفاده نماید.

  • پس از دانلود نرم افزار ، آن را  در دسکتاپ و چه در موبایل چه لپ تاب باز بفرمایید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.
  • (لایسنس دریافت شده هنگام ثبت نام برای شما ارسال شده است، همچنین این لایسنس در بخش اطلاعات کاربری شما موجود است)

 

در مورد دوره آموزشی جامع رئیس حسابداری کل

رئیس حسابداری مهم ترین بخش عملیاتی در حوزه مالی و حسابداری است. در حالی که مدیر مالی نسبت به عملیات کل نظارت دارد و کارشناسان حسابداری، وظایف روز مره را انجام میدهند، این رئیس حسابداری است که بر فرآیندهای جزئی نظارت مستقیم دارد. من در دوره آموزشی جامع رئیس حسابداری کل به صورت فشرده به تدریس تمام موضوعاتی که یک رئیس حسابداری برای کار به آن نیاز دارد می پردازم. با توجه به زمان 22 ساعتی طبیعتا تمامی جزئیات سرفصلهای مورد اشاره تدریس نخواهد شد، اما هر کجا که لازم است، برای درک بهتر، منابع معتبر معرفی خواهد شد.

اگر به تازگی رئیس حسابداری شده اید یا فکر میکنید که وقت آن رسیده که ارتقای شغلی پیدا کنید، حتما این دوره برای شما مفید خواهد بود.

این دوره در بهار 1402 برگزار و ضبط شده است، در حال حاضر برای دوره جدید یک گروه تلگرامی تشکیل شده است و علاوه بر اینکه دوستان می توانند در هر ساعتی که راحت هستند نسبت به تماشای ویدیوها اقدام کنند، علاقه مندان می توانند ابهامات و سوالات خود را مستقیما از آقای ساکی که در گروه حضور دارند بپرسند. پشتیبانی این گروه تا یکماه پس از پایان دوره ادامه خواهد داشت.

 

تعداد جلسات: 11 جلسه
شروع دوره جدید: بهار 1403
مدت هر جلسه: 12۰ دقیقه
کل مدت جلسات: 22 ساعت
 
 
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.

سرفصلهای آموزشی:

مبانی:

تعریف، مفاهیم و وظایف رئیس حسابداری

کدینگ حسابها

مهارتهای نرم

حقوق و دستمزد:

قانون کار و تامین اجتماعی

محاسبات حقوق

رسیدگی تامین اجتماعی

مالیات:

فضای مالیاتی

قانون مالیات های مستقیم

سایر قوانین مالیاتی

رسیدگی مالیاتی

صورتهای مالی:

استانداردهای کاربردی

بستن حسابها و تهیه صورتهای مالی

صورتخوانی

نسبتهای مالی

گردش وجوه نقد

حسابداری عمومی:

حسابداری خرید

حسابداری فروش

حسابداری خزانه

حسابداری مدیریت:

بودجه ریزی

بهای تمام شده

گزارشات مدیریتی

پیش نیاز تحصیلی: حداقل لیسانس حسابداری یا لیسانس مرتبط
پیش نیاز سابقه‌ای: حداقل سه سال سابقه کار مالی
مناسب برای : حسابداران، حسابرسان، کارشناسان ارشد حسابداری، روسای حسابداری
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.
مبلغ ثبت نام: 2.5 میلیون تومان
 
دکمه پرداخت زرین پال
 
پس از پرداخت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شما در یک گروه تلگرامی جهت دریافت اطلاعات دوره اضافه خواهید شد.در این گروه شخص آقای ساکی حضور دارند و شخصا به سوالات شما پاسخ خواهند داد. همچنین فایلهای اشاره شده در وبینارها، در این گروه مجددا بارگزاری خواهد شد.
گروه به مدت یک ماه پس از پایان دوره همچنان برای پاسخگویی به سوالات فعال خواهد بود.