دوره آموزش مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

توضیحات

دوره آموزش مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

این دوره به صورت ضبط شده و در قالب اسپات پلیر انجام میشود.

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

اسپات پلیر

اسپات پلیر ترکیبی از پخش کننده چند رسانه ایی است که قابلیت پخش ویدیو، صدا و همچنین نمایش فایل های PDF به صورت حفاظت شده را دارد. اسپات پلیر از اشتراک گذاری دوره های آموزشی که هزینه و زمان زیادی صرف تولیشان کرده ایم بین چندین کاربر یا تکثیر و نشر غیرقانونی آنها در اینترنت جلوگیری میکند. اسپات پلیر همه فایل ها را به طور مجزا برای هر شخص رمز میکند و کاربران برای پخش آنها نیاز به کلید دارند که در قالب لایسنسی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. کاربر از این لایسنس تنها میتواند در یک  سیستم از آن استفاده نماید.

  • پس از دانلود نرم افزار ، آن را  در دسکتاپ و چه در موبایل چه لپ تاب باز بفرمایید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.
  • (لایسنس دریافت شده هنگام ثبت نام برای شما ارسال شده است، همچنین این لایسنس در بخش اطلاعات کاربری شما موجود است)

در مورد دوره آموزشی مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی

به نظر من مهمترین چالشی که مالیچی ها با کارفرماها، مدیران عامل یا سایر مدیران ارشد کسب و کارها و شرکتها دارند، عدم زبان مشترک است. خاصه اینکه بیشتر صاحبین کسب و کار عموما در بخش های فنی یا فروش و بازرگانی مهارت دارند و در مراحل مختلف رشد شرکت، کمترین توجه را به بخش مالی کرده اند. الزام به اجرای قوانین مختلف در سال های اخیر محدودیت های زیادی برای حسابداران ایجاد کرده است. این محدودیت باعث بیشتر شدن چالش بین حسابداران و کارفرمایان و یا مدیران سایر بخش ها شده است. ما در این دوره یادمیگیریم که مثل یک حسابداری فکر کنم و با آگاهی از محدودیتهای قانونی و با به کارگیری استانداردهای حسابداری ضمن کمک به واحد مالی بر اجرای فرآیندهای مالی نظارت کنیم. ما در این مجموعه آموزشی سعی می کنیم مباحث حوزه مدیریت مالی را با زبانی ساده به غیر مالی ها توضیح دهیم.

اگر شما مالک یک کسب و کار، مدیر عامل یا از مدیران ارشد یک شرکت هستید و هیچ پیش زمینه ی آکادمیک یا تجربی مالی ندارید، حتما این دوره برای شما مفید خواهد بود.

این دوره در بهار 1402 برگزار و ضبط شده است، در حال حاضر برای دوره جدید یک گروه تلگرامی تشکیل شده است و علاوه بر اینکه دوستان می توانند در هر ساعتی که راحت هستند نسبت به تماشای ویدیوها اقدام کنند، علاقه مندان می توانند ابهامات و سوالات خود را مستقیما از آقای ساکی که در گروه حضور دارند بپرسند. پشتیبانی این گروه تا یکماه پس از پایان دوره ادامه خواهد داشت.

 

تعداد جلسات: 10 جلسه
شروع دوره جدید: بهار 1403
مدت هر جلسه: 90 دقیقه
کل مدت جلسات: 15 ساعت
 
 
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.

سرفصلهای آموزشی:

مبانی:

تاریخچه، تعاریف، مفاهیم، نقش و وظایف حسابداری

معادله حسابداری، ثبت ها و تراز آزمایشی

قوانین موضوعه:

قانون تجارت

قانون مالیات

قوانین کار و تامین اجتماعی

حقوق و دستمزد:

محاسبات حقوق

صورتهای مالی:

بستن حسابها و تهیه صورتهای مالی

صورتخوانی

نسبتهای مالی

حسابداری مدیریت:

بودجه ریزی

بهای تمام شده

گزارشات مدیریتی

تامین مالی:

نقدینگی

حاکمیت شرکتی:

ساخت نظام مالی

انواع حسابرسی

پیش نیاز تحصیلی: هیچ پیش نیاز تحصیلی نیاز ندارد
پیش نیاز سابقه‌ای: هیچ پیش نیاز سابقه ای نیاز ندارد
مناسب برای : مالکان کسب  و کار، کارآفرینان، مدیران عامل و مدیران ارشد شرکتها، استارت آپ ها
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.
مبلغ ثبت نام: 1.9 میلیون تومان
 
دکمه پرداخت زرین پال
 
پس از پرداخت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شما در یک گروه تلگرامی جهت دریافت اطلاعات دوره اضافه خواهید شد.در این گروه شخص آقای ساکی حضور دارند و شخصا به سوالات شما پاسخ خواهند داد. همچنین فایلهای اشاره شده در وبینارها، در این گروه مجددا بارگزاری خواهد شد.

گروه به مدت یک ماه پس از پایان دوره همچنان برای پاسخگویی به سوالات فعال خواهد بود.