دوره آموزش حسابداری برای تازه کارها

توضیحات

دوره آموزش حسابداری برای تازه کارها

این دوره به صورت ضبط شده و در قالب اسپات پلیر انجام میشود.

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

اسپات پلیر

اسپات پلیر ترکیبی از پخش کننده چند رسانه ایی است که قابلیت پخش ویدیو، صدا و همچنین نمایش فایل های PDF به صورت حفاظت شده را دارد. اسپات پلیر از اشتراک گذاری دوره های آموزشی که هزینه و زمان زیادی صرف تولیشان کرده ایم بین چندین کاربر یا تکثیر و نشر غیرقانونی آنها در اینترنت جلوگیری میکند. اسپات پلیر همه فایل ها را به طور مجزا برای هر شخص رمز میکند و کاربران برای پخش آنها نیاز به کلید دارند که در قالب لایسنسی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. کاربر از این لایسنس تنها میتواند در یک  سیستم از آن استفاده نماید.

  • پس از دانلود نرم افزار ، آن را  در دسکتاپ و چه در موبایل چه لپ تاب باز بفرمایید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.
  • (لایسنس دریافت شده هنگام ثبت نام برای شما ارسال شده است، همچنین این لایسنس در بخش اطلاعات کاربری شما موجود است)

 

در مورد دوره آموزشی حسابداری برای تازه کارها

همیشه این حرف رو از جوونا میشنوم که تو دانشگاه در هر یک از گرایش های حسابداری چیزی به ما یاد ندادن! فارغ از اینکه این حرف چقدر درسته و چقدر تقصیر دانشگاه هست و چقدر تقصیر دانشجو، باید اعتراف کرد که خروجی دانشگاه های ما زیاد برای بازار کار مناسب نیست. برای همینه که همیشه دوره های آمادگی برای ورود به بازار کار داغه. من این دوره رو به دو بخش تقسیم کردم، توی ده ساعت آنلاین یه سری مبانی حسابداری رو دوره میکنیم، سعی کردم این مبانی متناسب با بازار کار باشه. بعد از این دوره آنلاین با توجه به ارتباطاتی که در شرکتها دارم و پروژه هایی که خودم دارم، کارآموزها رو به یه دوره 100 ساعته کار واقعی در شهر تهران می بریم. توی این دوره سعی میکنیم هر چیزی رو که توی دوره آنلاین گفتیم، به صورت عملی اجرا کنیم. ما امیدواریم که این دوره کوتاه موجب آمادگی دوستان برای ورود به بازار کار بشه. میدونم که خیلی از شرکتها در به در دنبال نیروهای تازه نفس و پر انرژی میگردن. ما بعد از این دوره کارآموزهای برتر رو یا خودمون جذب میکنیم یا به شرکتهایی که میشناسیم معرفی میکنیم.

اگر شما تازه فارغ التحصیل شدید و به دنبال کار میگردید، حتما این دوره برای شما مفید خواهد بود.

این دوره در بهار 1402 برگزار و ضبط شده است، در حال حاضر برای دوره جدید یک گروه تلگرامی تشکیل شده است و علاوه بر اینکه دوستان می توانند در هر ساعتی که راحت هستند نسبت به تماشای ویدیوها اقدام کنند، علاقه مندان می توانند ابهامات و سوالات خود را مستقیما از آقای ساکی که در گروه حضور دارند بپرسند. پشتیبانی این گروه تا یکماه پس از پایان دوره ادامه خواهد داشت.

 

تعداد جلسات: 10 جلسه
مدت هر جلسه: 60 دقیقه
کل مدت جلسات: 10 ساعت
 
 
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.

سرفصلهای آموزشی:

مبانی:

تاریخچه، تعاریف، مفاهیم شامل مفروضات، اصول و استانداردها

حسابداری مقدماتی:

معادله حسابداری، مفاهیم بدهکار و بستانکار، آرتیکل، سند و انواع حسابها

تراز:

دفاتر روزنامه و کل، کدینگ و مرور حسابها، تراز آزمایشی

بستن حسابها:

بستن حسابها و مقدمات تهیه صورتهای مالی

قوانین به زبان ساده:

قانون تجارت

قانون مالیات

قوانین کار و تامین اجتماعی

نرم افزارها:

نکات مهم اکسل

مهارت های نرم:

مهارت های ارتباطی، آراستگی، اجتماعی و هوش هیجانی

انواع واحدهای حسابداری و آشنایی با ثبت ها:

حسابداری فروش، اموال، خزانه و خرید

پیش نیاز تحصیلی: سال آخر حسابداری یا لیسانس حسابداری
پیش نیاز سابقه‌ای: هیچ پیش نیاز سابقه ای نیاز ندارد
مناسب برای : دانشجویان حسابداری، فارغ التحصیلان حسابداری، افرادی جویای کار
برای ثبت نام به تب “پرداخت و ثبت نام” مراجعه فرمایید.
مبلغ ثبت نام: 1 میلیون تومان
 
دکمه پرداخت زرین پال
 
پس از پرداخت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شما در یک گروه تلگرامی جهت دریافت اطلاعات دوره اضافه خواهید شد.در این گروه شخص آقای ساکی حضور دارند و شخصا به سوالات شما پاسخ خواهند داد. همچنین فایلهای اشاره شده در وبینارها، در این گروه مجددا بارگزاری خواهد شد.

گروه به مدت یک ماه پس از پایان دوره همچنان برای پاسخگویی به سوالات فعال خواهد بود.