کارگاه آموزشی آنلاین اظهارنامه اشخاص حقیقی

توضیحات

این دوره به صورت آنلاین و در قالب وبینار انجام میشود.

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

در مورد کارگاه آموزشی آنلاین اظهارنامه اشخاص حقیقی

با توجه به اینکه در حال حاضر در فصل ارسال اظهارنامه هستیم، تیم مربی حسابداری تصمیم گرفته است که در جهت ارتقای فرهنگی مالیاتی و گسترش آموزش همگانی در زمینه مالیات پیشگام باشد. بزرگترین طیف مودیان مالیاتی، اشخاص حقیقی می باشند و بازار خدمات مالی این اشخاص بسیار گسترده است، بنابراین برای یک حسابدار نحوه تنظیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی میتواند بسیار مهم باشد. ما در این وبینار ابتدا به ارائه مواد قانونی مرتبط با اشخاص حقیقی می پردازیم و پس از آن در مورد نحوه تکمیل فرم موضوع تبصره ماده 100 و همچنین تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی می پردازیم. در خصوص نحوه تکمیل اظهارنامه ها، کلاس به صورت عملی  انجام خواهد شد.

اگر به موضوعات مالیاتی علاقه دارید یا در زمینه امور مالی اشخاص حقیقی فعالیت می کنید این دوره برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

 
ساعت برگزاری: جمعه 12 خرداد ساعت 9 تا 12
فیلم وبینار ضبط و در اسپات پلیر در اختیار شرکت کنندگان قرار میگیرد.
 
مبلغ ثبت نام: با 40 درصد تخفیف  350 هزار تومان
 
 
پس از پرداخت همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت و شما در یک گروه تلگرامی جهت دریافت اطلاعات دوره اضافه خواهید شد. بدیهی  است پس از اتمام دوره، فیلم  وبینار به اشتراک گذاشته خواهد شد. همچنین گروه به مدت یک هفته پس از پایان دوره همچنان برای پاسخگویی به سوالات فعال خواهد بود.