فیلم کارگاه آموزشی آنلاین سامانه مودیان

توضیحات

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

اسپات پلیر

اسپات پلیر ترکیبی از پخش کننده چند رسانه ایی است که قابلیت پخش ویدیو، صدا و همچنین نمایش فایل های PDF به صورت حفاظت شده را دارد. اسپات پلیر از اشتراک گذاری دوره های آموزشی که هزینه و زمان زیادی صرف تولیشان کرده ایم بین چندین کاربر یا تکثیر و نشر غیرقانونی آنها در اینترنت جلوگیری میکند. اسپات پلیر همه فایل ها را به طور مجزا برای هر شخص رمز میکند و کاربران برای پخش آنها نیاز به کلید دارند که در قالب لایسنسی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. کاربر از این لایسنس تنها میتواند در یک یا دو سیستم از آن استفاده نماید.

  • پس از دانلود نرم افزار و باز کردن آن چه در دسکتاپ و چه در موبایل صفحه مشابه تصویر زیر را خواهید دید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.

در مورد وبینار سامانه مودیان

همانطور که میدانید از ابتدای سال 1402 شرکتهای حقوقی ملزم به استفاده از سامانه مودیان برای صدور صورتحسابهای خود شده اند. فارغ از تمدید یا تنفس احتمالی درباره این سامانه، در مورد اجرای قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه ی مودیان هیچ تردیدی نیست. بنابراین بهتر است با آموختن از سابقه ی قانون مالیات بر ارزش افزوده و مشکلات و جرایم فراوانی که به واسطه آن قانون بر شرکتها وارد شد، هم اکنون هر شرکتی از لحاظ علمی و قانونی خود را مجهز کند و در همین ابتدای امر محیط شرکت خود را با نظام پایانه های فروشگاهی تطبیق دهد. در حال حاضر همکاران دیگری نسبت به برگزاری آموزشهای انلاین یا حضوری در مورد قانون پایانه های فروشگاهی و سامانه ی مودیان پرداخته اند. اما چون ما در مربی همیشه رویکردی عملیاتی و تجربه محور داشته ایم، تصمیم گرفتیم به جای روخوانی از قانون و یا تبیین و مدل سازی فرآیندها، این قانون را به صورت کارگاهی و عملیاتی آموزش دهیم. به همین منظور از جناب آقای دکتر بهرام دوستدار که از سرممیزین خوشنام و متخصص مالیاتی هستند دعوت کردیم که در این امر ما را یاری دهد.

در این وبینار ابتدا مقدمه ای در مورد چرایی و مدل کلی قانون ارائه می شود و در بخش دوم گام به گام نسبت به آموزش سامانه مودیان پرداخته می شود.

 

*پیش نیاز: حداقل دانشجوی سال دوم حسابداری
*مناسب برای : صاحبین کسب و کار، مالکین، حسابداران، حسابرسان، مدیران مالی و علاقه مندان به موضوعات مالیاتی
*مدت وبینار: 180 دقیقه
مبلغ این وبینار بعد از 40% تخفیف ، معادل 250 هزار تومان می باشد. که شما می توانید از لینک زیر آن را پرداخت کنید. بعد از پرداخت لایسنس اسپات پلیر برای شما ارسال میشود.