فیلم کارگاه آموزشی اظهارنامه اشخاص حقیقی

توضیحات

وبینار

وبینار به سمینار آنلاین گفته می‌شود که با استفاده از اینترنت به صورت زنده و تعاملی در یک زمان مشخص برگزار می‌شود. همه شرکت کنندگان در وبینار امکان حرف زدن از طریق میکروفن و تصویر را دارند، اما معمولا فقط تصویر سخنران پخش می‌شود و شرکت‌کنندگان صرفا از طریق تایپ، سوالات خود را مطرح می‌کنند.   برای برگزاری وبینار از سایت “اسکای‌روم” استفاده می‌شود. “اسکای‌روم” فضایی شبیه برنامه‌های چت دارد، که افراد با نام‌کاربری و رمز امکان ورود به آن را دارند. همچنین ورود به وبینار از طریق گوشی، تبلت، کامپیوتر و لپ‌تاب امکان‌پذیر است.   برای هر وبینار یک گروه واتس‌آپ تشکیل می‌شود و افراد نسبت به تبادل اطلاعات و طرح پرسش‌های خود دراین گروه اقدام می‌نمایند. همچنین پس از پایان وبینار، فیلم آن در این گروه به صورت رایگان ارسال می‌شود.

 

اسپات پلیر

اسپات پلیر ترکیبی از پخش کننده چند رسانه ایی است که قابلیت پخش ویدیو، صدا و همچنین نمایش فایل های PDF به صورت حفاظت شده را دارد. اسپات پلیر از اشتراک گذاری دوره های آموزشی که هزینه و زمان زیادی صرف تولیشان کرده ایم بین چندین کاربر یا تکثیر و نشر غیرقانونی آنها در اینترنت جلوگیری میکند. اسپات پلیر همه فایل ها را به طور مجزا برای هر شخص رمز میکند و کاربران برای پخش آنها نیاز به کلید دارند که در قالب لایسنسی در اختیار آنها قرار خواهد گرفت. کاربر از این لایسنس تنها میتواند در یک یا دو سیستم از آن استفاده نماید.

  • پس از دانلود نرم افزار و باز کردن آن چه در دسکتاپ و چه در موبایل صفحه مشابه تصویر زیر را خواهید دید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.

 

در مورد کارگاه آموزشی آنلاین اظهارنامه اشخاص حقیقی

با توجه به اینکه در حال حاضر در فصل ارسال اظهارنامه هستیم، تیم مربی حسابداری تصمیم گرفته است که در جهت ارتقای فرهنگی مالیاتی و گسترش آموزش همگانی در زمینه مالیات پیشگام باشد. بزرگترین طیف مودیان مالیاتی، اشخاص حقیقی می باشند و بازار خدمات مالی این اشخاص بسیار گسترده است، بنابراین برای یک حسابدار نحوه تنظیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی میتواند بسیار مهم باشد. ما در این وبینار ابتدا به ارائه مواد قانونی مرتبط با اشخاص حقیقی می پردازیم و پس از آن در مورد نحوه تکمیل فرم موضوع تبصره ماده 100 و همچنین تکمیل اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی می پردازیم. در خصوص نحوه تکمیل اظهارنامه ها، کلاس به صورت عملی  انجام خواهد شد.

اگر به موضوعات مالیاتی علاقه دارید یا در زمینه امور مالی اشخاص حقیقی فعالیت می کنید این دوره برای شما بسیار مفید خواهد بود.

 

 

*پیش نیاز: حداقل دانشجوی سال دوم حسابداری
*مناسب برای : صاحبین کسب و کار، مالکین، حسابداران، حسابرسان، مدیران مالی و علاقه مندان به موضوعات مالیاتی
*مدت وبینار: 180 دقیقه
مبلغ این وبینار بعد از 40% تخفیف ، معادل 350 هزار تومان می باشد. که شما می توانید از لینک زیر آن را پرداخت کنید. بعد از پرداخت لایسنس اسپات پلیر برای شما ارسال میشود.